0(212) 592 2225 | Facebook Twitter İnstagram Google Plus
Eray Digital

İletişim Bilgileri
0(212) 592 2225

Sepet
0
 | Sepetim

Dünya Genelinde ki Profesyonel Fotoğrafçılar İçin Yüksek Kalitede, Özel Yapılmış Albümler


En yeni baskı teknolojileri ile her bir ürünü müşterilerimiz için eşsiz bir sanat eseri haline getiriyoruz.


Bizi ayıran şeyin özü, üretim sistemlerinin teknolojisini ürünlerimizin yeniliğiyle birleştirdiğimizde ortaya çıkar.


Her detay, yarattığımız her parçayı tanımlar ve ayırır. Bu nedenle, tasarımdan üretime kadar tüm süreci izliyoruz ve beklentilerinizi karşılıyoruz, üst düzey kalite standartlarını sağlamak için her adımı kapsamlı bir şekilde incelemekteyiz.Bizi Ayıran Özelliklerimiz


El Yapımı
El yapımı

Eray Digital’in albümleri, müşterilerine özel detaylara dikkat edilerek el işi olarak hazırlanır. Her detay her albümü tanımlar ve ayırır. Sizden gelen siparişler doğrultusunda büyük özveri ve titizlik ile albümleriniz hazırlanır.

Malzemeler
Malzemeler

Ürünlerimizin en iyi malzemelerden üretildiğinden emin olmak için Eray Digital çeşitli malzemelerle deri, koton, fotokapak, akrilik ve daha fazlası gibi birçok farklı malzemeler, renkler ve dokular sunar.

Teknoloji
Teknoloji

Eray Digital’de hem üretim alanında hem de müşteri hizmetleri hizmetimizde mükemmel bir hizmet sunmamızı sağlayan teknolojiye sahiptir, üretim araçları ve profesyonellerden oluşan bir ekip ile hizmet vermektedir.

Kalite Kontrol
Kalite kontrol

Ürünlerimiz sadece beklentilerinizi karşılamak için değil aynı zamanda bunları aşmak için ve yüksek kalite standatlarını sağlamak amacayıla siparişleriniz her aşama da denetlenmektedir.

PROFESYONEL FOTOĞRAFÇI MISINIZ?
Ücretsiz kayıt olun ve ilk siparişinizde %50 indirim kazanın!

KAYIT OL