0(212) 592 2225 | Facebook Twitter İnstagram Google Plus
Eray Digital

İletişim Bilgileri
0(212) 592 2225

Sepet
0
 | Sepetim

Kişiye Özel Hediyelik

Resimli Hediyeler

Fotoğraf baskılı hediyeler sizi bekliyor. Fotoğraflı hediyeler, kişiye özel hediye olduğu için sizin hediyenizi diğerlerinden ayırır. Aileniz, dostlarınız ve iş arkadaşlarınızı büyüleyecek bir doğum günü hediyesi, yılbaşı hediyesi, sevgililer günü hediyesi için benzersiz bir hediye istiyorsanız fotoğraf baskılı hediyelerimizi denemelisiniz.
Resimli Puzzle

Fotoğraflı puzzle yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Resimli puzzle siparşi verip, çok parça ve boyut seçenekleri ile mükemmel bir kişiye özel puzzle sahibi olun. Fotoğraflı puzzle yaptırmak isteyenler uygun fotoğraf puzzle fiyatlar.

Daha Fazla


Beyaz Kupa

Bardak baskı hiç bu kadar kaliteli olmamıştı. Dilediğiniz görselden sipariş verebileceğiniz muhteşem kupa bardak, sizi farklı kılacak ürünlerden biri. Her an özel, her içecek daha keyifli. Üzerine kendi istediğiniz bir görseli bastıracağınız bu kupalar, her anınızı daha farklı daha özel kılacak.

Daha Fazla


Kişiye Özel Saat

Saate baktıkça anılarınız canlanacak. Kendi fotoğrafınızdan saat oluşturun. Her saniye sizin fotoğrafınızla geçsin. Hediye ettiğiniz kişi saate her baktığında sizi hatırlasın. Siparişi verin, fotoğraflı saatinizi alın. İster sevgilinize resimli saat hediye edin, isterseniz evinizi ya da ofisinizin duvarlarını kişiye özel saat ile süsleyin.

Daha Fazla


Taş Foto

Çok özel hediye fikri! Gerçek bir kaya taşı, üzerini istediğiniz bir resim bastırabilirsiniz bir şömine ya da masa üzerinde çok şık duracaktır. Plastik ayakları ile teslim edilir.

Daha Fazla


Fotoğraflı Yastık

Sevdiklerinize ve ya kendinize güzel ve kalıcı bir hediye verin. Bu yastıklar sevginizi göstermenin hem kalıcı hemde evini dere etmenin kolay bir yolu.Seçtiğiniz bir resimle sevdiklerinizin kalbine dokunurken yine seçtiğiniz bir resimle yorgun gözüken odanızı modern ve sofistike bir dokunuşla hareketlendirebilirsiniz.

Daha Fazla


T-shirt Baskı

Sihirli dokunuşlu beyaz ve siyah t-shirtler çok estetik ve tam size göre. Üstelik uygun fiyatıyla, hediye ve farklı tarz sevenler için ideal. Kendi moda tasarımcınız olun, kendi t-shirtinizi kendiniz tasarlayın. İster tasarladığınız beyaz veya siyah t-shirt’ü hediye edin, isterseniz kendiniz giyin.

Daha Fazla

PROFESYONEL FOTOĞRAFÇI MISINIZ?
Ücretsiz kayıt olun ve ilk siparişinizde %50 indirim kazanın!

KAYIT OL