ONLİNE ÖDEME

Eraydigital – FOTOKİTAP, Fotoğraf baskı, Albüm sipariş sisteminde tüm ödemelerinizi online internet üzerinden güvenli olarak kredi kartınızla yapabilirsiniz.

Eraydigital – FOTOKİTAP, Fotoğraf baskı, Albüm ödeme sisteminde sizden hiç bir şekilde kredi kartı bilgileriniz istenmemekte ve saklanmamaktadır. Tüm ödeme işlemleri İyzico Sayfasından yapılmakta ve ödeme işlemi İyzico güvencesinde yapılmaktadır.

Eraydigital – FOTOKİTAP, Fotoğraf baskı, Albüm web sitesinde sizin sadece üyelik ve sipariş bilgileriniz tutulmaktadır. Kredi kartı ile bilgileriniz HİÇ BİR şekilde Eraydigital – FOTOKİTAP, Fotoğraf baskı, Albüm tarafından alınmamakta ve saklanmamaktadır.

İyzico ödeme sayfası bütün güvenlik tedbirleri Dünyanın en büyük ödeme sistemi İyzico tarafından alınmış ve İyzico’ya ait bir sayfadır. Buradan kredi kartı bilgilerinizi
girip gönder butonuna basmalısınız.

Bize sadece ödeme onayı bildirilir. Dolayısıyla aradaki iletişimden kaynaklanan güvenlik riskleri ortadan kalktığı için son derece güvenli bir ödeme sistemidir.

Gönder butonuna tıkladıktan sonra ödeme onayı almalısınız.

Eğer ödeme onayı almadıysanız kredi kartı bilgilerinizin doğruluğunu kontrol ediniz veya bankanızla temasa geçiniz.

Ödeme onayı almamış siparişler işleme konmayacaktır.

Ödemenizin onayı tarafımızca kontrol edildikten sonra siparişiniz hazırlanıp hemen kargoya verilecektir.

HAVALE ve EFT İLE ÖDEME
Hafta sonu ve resmi tatillerde yapılan Havale/EFT ‘ler takip eden ilk iş gününden itibaren onaylanarak siparişiniz işleme alınacaktır.

Havale/EFT ile ödeme yaparken, açıklama alanına, sipariş numarasını ve sipariş verenin ad soyad bilgilerinin yazılması gerekmektedir.

Havale yöntemiyle ödeme yaparak siparişinizi verdiğinizde, önce sipariş talebinizin bize ulaştığına dair bir e-posta, ödemeniz bize ulaştığında ise ödemenizi aldığımız ve siparişiniz işleme konulduğuna dair bir e-posta tarafınıza yollanacaktır.

Siparişleriniz, ödemeniz bize ulaştığında işleme konulacaktır. Havale ile ödemesi yapılan siparişlerinizde teslimat süresinde 1 günlük gecikme yaşanabilir.

TESLİMAT
Her gün saat 13:30’a kadar verdiğiniz Fotoğraf baskı siparişleriniz aynı gün içerisinde, 13:30’dan sonraki Fotoğraf baskı siparişleriniz, bir sonraki gün kargoya verilecektir.

Cumartesi, pazar ve resmi tatil günlerinde herhangi bir saatte verilen siparişler, takip eden ilk iş gününden itibaren kargoya teslim edilir.

Siparişleriniz en geç 7 iş gününde ARAS kargoya verilmektedir.

Havale/EFT yapabileceğiniz hesap numaraları
Alıcı Adı Soyadı:Aykut KÖROĞLU
Banka Adı:İş Bankası
Şube Adı/Kodu:Florya / İSTANBUL
IBAN:TR09 0006 4000 0011 2760 2601 71
…………………………………….
Alıcı Adı Soyadı:Aykut KÖROĞLU
Banka Adı: Ziraat Bankası
Şube Adı/Kodu: Florya / İSTANBUL
IBAN: TR 8900 0100 2057 5954 7992 5001